Ogłoszenie

Zapraszamy Grafików komputerowych. Ogłoszenie przez Sakura Haruno. W razie info. proszę o PW lub zgłoszenie się w temacie "Rozmowy".

#1 2009-04-17 16:42:54

Sakura Haruno

http://i40.tinypic.com/2lmxfzq.jpg

5372874
Zarejestrowany: 2009-04-12
Posty: 201
Punktów :   

Pamiętnik Sakury

Mój pamiętnik w którym zapisywane będą wszelkie przeżycia. (moje) Pamiętnik ma cel. Ale nie mogę wam go zdradzić. Umieściłam go w Sklep(Artefakty) specjalnie. Ale nie jest na sprzedaż. (Po prostu tylko takie jest dział z artefaktami.)
Jeśli czytacie TU pamiętnik to nie możecie użyć informacji w grze. (Jeśli ktoś spróbuje mi go odebrać... ban tymczasowy -.-)




Wpis numer 1- I oto jestem!


Hm... nareszcie na miejscu... naprawdę nie wiem po co ON interesuje się tym zafajdanym... brudnym, zawszonym i śmiertelnie poważnym światem... Cóż! Mus to mus... ON każe a ja robię. Biedni ludzi nie wiadomo jak zniknęli ;P To jest oficjalna wersja. Oby czuli się szczęśliwi. Powiem szczerze... Ten Dom to ruina... ale no... Mniejsza o to... przybyłam! Zobaczyłam! Zdobyłam! Hihi... może te ludziska nie są aż tak straszne jak się o nich mówi TAM... Hm....


Wpis numer 2- Zaginiony klan Uchiha


Jestem w źródłach z nowo poznanym kolegą. Zaprosił mnie na obiadek i poszliśmy na źródła. Znam go... hm... pora doszukać się informacji. Zadałam pytanie "-Co stało się z twoim klanem"... czy jakoś tak to szło... Powiedział mi że jego klan został wymordowany przez dwoje jego członków... szukam dalej... To brzmiało jakoś... "Rodzina jak już powiedziałem umarła, została slużba ale nie jest z mojego klanu, ja jestem Sasuke Uchiha mam 13 lat, jestem Genninem i mam wszystkie poziomy Sharingana, opanowałem wszystkie jutsu, wszystkie natury chakry, mam w sobie zamkniętego, najpoteżniejszego demona, mianowicie Kyuubiego, podobno może mu się równać tylko Hachibi ale gdybym wiedział kto go posiada..."
Hm... Równy chłopak z niego... on w przeciwieństwie do mnie umie jakoś opowiedzieć o swoim istnieniu...
TATO! Ja chcę już do domu... nie podoba mi się tu... Spróbuję się dowiedzieć coś o tym całym "Sharingan" i co dokładnie stało się z rodziną tego 13'nasto latka... Ale to w sumie jestem od niego starsza. ^.^ Ale... przyjmijmy że mam 12 lat... I będzie Git.
Więcej o tej odziedziczonej umiejętności... znów cytuję: "-poziom pierwszy, pojawia się zazwyczaj podczas walki, są 2 tzw. "łezki" w oku, ja mam trzy
Wlączam Sharingana
-to poziom zaawansowany, czyli II
-następny jest Mangekyou Sharingan, pozwala tworzyć GenJutsu
-ostatni jest Eternal Mangekyou Sharingan, posiada go głowa rodziny Uchiha, w tym przypadku ja, podobnie jak z Mangekyou Sharinganem można nim wytworzyć GenJutsu.". Myślę że informacje o tym klanie i umiejętnościach które posiadłam wystarczą na ten czas... Tylko jedno mnie dobija... Kto zabił? Teraz już wiem... żałuję że spytałam... Klan... CAŁY Klan Uchiha został wymordowany przez... przez brata Sasuke...


http://img222.imageshack.us/img222/4169/xczxvz.jpg



Dobra Kunoichi
Wioska: Konoha
Ranga: Chuunin
Wiek: 15 lat
Chakra: 300.000ch (Hachibi x7|WM x4|MWM x2) 48'000'000ch
Natura Chakry: WSZYSTKIE
Budżet: 35'000zł

Zwierze: Orzeł
Imię zwierzęcia: Ryu
Płeć: Męska

Klan: Akasuna
Organizacja:
Kekkei Genkai: Rinnegan
Umiejetnosci:
Kontrakt: Żaby (Węże od Demona)
Demon: Hachibi (Full Demon VII)
Drużyna:

Marionetki:
Imię: Asurikami
Wygląd: Trochę przypomina jaszczurkę. Ma ostre zęby twardsze niż góra. Pazury z tego samego tworzywa co kły. Zrobiona z drewna.

Ekwipunek:
- 10x Pigułka ze skrzepniętą krwią
- 5x SDW
- 10x Kunai
- 10x Shuriken


Artefakty:
Zwój Rikudo
Rękawice Sakury
Notatnik Sakury (Wymyślony przeze mnie)


Jutsu:
WSZYSTKIE

Silne Jutsu:
WSZYSTKIE

Statystyki:
Siła: 100 (+100 za rekawice)= 200
Celność: 100
Reakcja: 100
Szybkość: 200
Wytrzymałość: 100


Misje:
S: 0
A: 0
B: 0
C: 0
D: 0



NINDO
-Nie mam drogi... moja droga utoruje się sama... tak jak moje przeznaczenie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
NamibiĂŤ ile żyje mysz domowa border terrier charakter Edukacja